Para Kazandıran En İyi 3 Android/İos Uygulamaları!

Bu Yazımda Sizlere Kolayca Para Kazanabileceğiniz 3 Uygulama Hakkında Bilgi Veriyorum. Peki Nedir Bu Uygulamalar?

Para Kazandıran En İyi 3 Android/İos Uygulamaları!
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Kolay Para Kazanabileceğiniz Uygulamalar?
 

 

1 - Hadi

Hadi Play Store ve App Store Da Bulunan Bir Uygulamadır. Uygulamaya Sponsor Olan Firmalar Tarafından Bağışlanan Para Oynayan Oyunculara Canlı Yayında Sorulan Sorular Eşliğinde Dağıtılıyor Kazanmak İçin Yapacağınız Tek Şey Uygulamayı İndirip Canlı Yayına Katılıp Soruları Doğru Bilmek Büyük İhtimalle Herzaman Yapıldığı gibi 10 Soru Soruluyor 10'da 10 Yaparsanız 0.70 ₺ ve Üzeri Kazanabilirsiniz Günde 2 veya 3 Oyun Oluyor Yükleyip Bir Deneyiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=go.tv.hadi
 

 

2 - Oyna Kazan

Oyna Kazan Play Store Ve App Store'da Bulunan Yarışma Oyunudur Bu Oyunumuzda Para Kazanmak Çok Kolaydır Birçok Konusu Bulunan Oyna Kazan Canlı Yayın Bilgisi Verildiğinde Konu da Veriliyor Verilen Konu Hakkında Sona Kalan Olana Kadar Soru Sorulmaya Devam Ediyor Sona Kalan Büyük Ödül Yani 500 ₺ nin Sahibi Oluyor Tabi Sadece Bu Oyun Türü Yok Merdiven, Resim, Atatürk vb Konuları İle Karşınıza Çıkar Bence Yükleyin Derim!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oynakazanapp.android

 

3 - Kazandıran Dolmuş

Bu Uygulamada Size Verilen Sanal Dolmuş İle Bekleyerek Para Kazanabilirsiniz. 2 Saat Bekleyerek Vardiya Değişimi Tecrübesi Alırsınız. 1 Saat Bekleyerek Müşteri Tecrübesi Kazanırsınız Papara Ve IBAN İle Para Çekimi Yapabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.kazandirandolmus

Reklamlar