Piyasaya Yeni Çıkan Huawei Saat Hakkında Bilgiler!

Huaweinin Çıkardığı Son Teknoloji Harikası Olan Saat İşte Özellikleri...

Piyasaya Yeni Çıkan Huawei Saat Hakkında Bilgiler!
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

HUAWEİ WATCH serisi her zaman akıllı saatin pil ömrünün sınırlarını araştırıyor. HUAWEI'nin kendi geliştirdiği giyilebilir çip Kirin A1, çift çipli tasarım ve akıllı güç tasarrufu teknolojisi ile, size 2 hafta boyunca gece gündüz hizmet ediyor diyen Huawei Bakalım Ne kadar Sağlam Bir Saat Üretti! 

 

Şaşırtıcı Güç

Kirin A1, HUAWEI'nin yüksek işletme performansı ve inanılmaz düşük güç tüketimi sağlayan ilk geliştirilebilen yongasıdır.

Çift Yonga tasarımı ve güç tasarrufu algoritmaları 2.0, HUAWEI WATCH GT 2'nin tüm gece ve gündüz desteği için şaşırtıcı güç elde etmek için daha az enerji tüketmesini sağlar. Bu smartwatch güç tüketimini otomatik olarak daha uzun ömürlü bir pil için optimize eder

Ömür Boyu Batarya

Düşük güç tüketimi sistemi ile, HUAWEI WATCH GT 2, gittiğiniz her yere yetişmek için uzun pil ömrü sağlar.

 

Ufak Önemli Bilgiler

  • Pil ömrü kullanıma bağlı olarak değişebilir.
  • Batarya aşağıdaki durumlarda 2 hafta sürebilir :
    Günün 24 saati, kalp atış hızı izlemesi etkin, HUAWEI TruSleep uyumak için etkin, her hafta 90 dakika çalışma (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (50 SMS mesajı, 6 çağrı ve günde 3 alarm) Günde 200 kez açık, her hafta 30 dakika, her hafta 30 dakika müzik çalma. Pil ömrü kullanıma bağlı olarak değişebilir.
  • Pil ne zaman 1 hafta sürebilir :
    Günün 24 saati, kalp atış hızı izlemesi etkin, HUAWEI TruSleep uyumak için etkin, her hafta 90 dakika çalışma (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS ve 3 alarm), ekran 200 kez açılır Bir günde, her hafta 30 dakika müzik çalıyor. 
Reklamlar